Príklad kampane

Výrobca hračiek potrebuje nájsť partnerov, ktorí budú predávať ich nový produkt, ktorý je pre deti veľmi zaujímavý, inovatívny a náučný. Výrobca nemá čas ani kapacity, aby osobne obehal všetky hračkárstva a potrebuje čím skôr naštartovať obchod za čo najnižšie náklady.

Za kampaň výrobca hračiek zaplatil našej spoločnosti 450 Eur a získal desať nových partnerov na Slovensku, ktorí od neho každý mesiac odoberajú dvadsať kusov novej hračky. Investícia do kampane sa zákazníkovi vrátila do 30 dní. Po tom ako sme mu našli nových slovenských partnerov s kampaňou sme pokračovali v Česku, Rakúsku a Nemecku.

Naša spoločnosť pre výrobcu vytvorí databázu hračkárstiev, internetových obchodov, ktoré predávajú hračky a predajní, ktoré sa špecializujú na detský sortiment. Spolu zozbierame viac ako 1000 kontaktov na Slovensku, ktoré sú cieľovou skupinou výrobcu na spoluprácu.

Na týchto 1000 kontaktov odošleme email:

Dobrý deň vážená spoločnosť XY,
Sme spoločnosť Superhračka s.r.o, ktorá vyrába pre deti vo veku od 3 do 12 rokov hračku ,,názov hračky,, , ktorá pomáha deťom zlepšiť ich motorické zručnosti, učí ich čítať a písať a deti sa s touto hračkou hrajú naozaj radi a je veľmi obľúbená a stále vyhľadávanejšia.

Hľadáme partnerov na Slovenku, ktorí nám pomôžu s predajom novej hračky konečnému spotrebiteľovi. Spoluprácou s nimi získate pre svojich zákazníkov zaujímavý produkt a máme pre Vás nastavené výhodné podmienky ako aj rôzne formy podpory. Nová hračka je na trhu čoraz viac žiadaná a preto ju Vaši zákazníci určite radi privítajú vo Vašom portfóliu.

Kontakt na Vás sme našli na internete a podľa našich informácií sa venujete predaju detského sortimentu. Veríme, že takáto vzájomná spolupráca bude prospešná a výnosná pre všetky strany.

Žiadame Vás o možnosť kontaktovať Vašu spoločnosť a zaslať Vám bližšie informácie.

V prípade že Vás email obťažoval, prosím kliknite na tento link a nebude sa to opakovať.

S úctou

www.superhracka.sk
kontakt: +421 907 999 999
Odosielanie emailu zabezpečuje pre spoločnosť Superhračka s.r.o spoločnosť MBC spol. s.r.o.
www.obchodnaspolupraca.sk


Späť na E-Mail Marketing

KONTAKTUJTE NÁS PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Napíšte Nám

Please enter name.
Please enter valid email adress.
Please enter your comment.

MBC spol, s.r.o.
Liptovská Lúžna 665, 03472 Ružomberok
IČO: 50 538 926
Slovenská republika

info@obchodnaspolupraca.sk

Infolinka: +421 951 307 059